1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בפרנויה מסוחרים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י canaman, ‏4/11/14.

1. canaman

canaman חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכל חברי הפורום.

אני מאילת ומי שמכיר את העיר יודע איזה רדיפה יש לשוטרים המשעוממים בעיר.
    להשיג פה ירק זה סיפור ומצאתי כיוון מאיזה משהו אבל יש לי פרנויה שזה שוטר.
    פעם אחת כבר כמעט נתפסתי ע"י מגבניקים למזלי הבופים היו בביצים בתוך קופסת סגריות אבל הלב שלי הגיע בערך ל200.
    בקיצור מה אני עושה כדאי להוריד את הפחדים ואיך אני יכול לשמור על עצמי ולא לפול על "אנשי חוק" מה אני יכול לעשות כדאי להבטיח שהאדם שאני מתקשר עליו באמת מי שהוא?
    הפחד שלי זה בגלל העבודה שלי שאני נושא נשק ובמידה ואני יתפס אני מפחד לחשוב מה יקרה.

2. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    מאיפה השגת את המספר שלו? אם מישהו הביא לך אז תשאל אותו עד כמה הוא מכיר את הסוחר ואם הוא קנה ממנו בעבר. בכללי תנסה לדבר עם אנשים שאמורים להכיר אותו. אם סתם הוא הביא לך את הטלפון שלו אז הוא סמוי. זה לא כזה מסובך, הכל מתחיל ומסתיים באיך הגעת אליו\קיבלת את המספר שלו...

3. canaman

canaman חבר חדש

לייקים:
    0
    דרך האפליקציה טופ סיקרט הוא כתב שם איזה משהו בנוגע לחומר.
    אז החלפנו בנינו תוכנת מסרים חסויה בשם קיק.
    אמר שיש לו חום איכותי וירוק.
    אבל כל מי שאני מכיר בעבודה אילתים מהמקור לא כמוני בא למועדפת יודע שלהשיג כאן ירוק זה אחד הדברים הקשים אז בטח לא בסיקרט.
    הפחד שלי לקחת את הסיכון וליפול חזק בעבודה, ובעתיד.
    בגלל הפחד הזה אני שוקל לגדל גידל גטו אבל זה יקרה רק עוד מספר חודשים מפאת תנאי מגורים.

4. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    דווקא הייתי בחופשה באילת במאי והבן אדם הראשון ששאלתי מצא לי כיוון לירוק למרות שזה היה ירוק על הפנים אבל עדיין מצאתי :p

5. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אם אני לא טועה מי שנמצא בסיקרט זה רק חברים שיש לך בפייסבוק לא? אם ככה אז אין לך מה לדאוג כי זה כנראה מישהו שאתה מכיר. אני הייתי מציע לקבוע פגישה איתו ולראות אם אתה מכיר אותו. אתה יכול לפגוש אותו פנים מול פנים וכל עוד לא נתת לו כסף וקיבלת סמים אין על מה לעצור אותך. אם אתה לא מכיר אותו תגיד לו שאתה לא יכול לסמוך עליו כי יכול להיות שהוא סמוי. אתה יכול לנסות ולבקש ממנו לראות את הפרופיל שלו בפייסבוק (אפשר לזהות בקלות פרופילים של סמויים), אם הוא טיפש הוא יסכים.
    אגב אני משער שיש סיכוי דווקא גבוהה שהוא סמוי כי אני לא מבין מי יקבע עם מישהו שהוא לא מכיר או לא קיבל עליו המלצה למכור לו סמים, בניגוד אל הקונה שמגיע עם כסף המוכר מגיע עם סמים אז אפשר לעצור אותו על המקום.

6. sektub

sektub חבר חדש

לייקים:
    1
    יכול מאוד להיות שזה סמוי

7. canaman

canaman חבר חדש

לייקים:
    0
    הסיקרט לא רק של חברים אלה גם חברים של חברים וגם לפי מרחק במיילים הוא רחוק ממני 1 מייל אז יש לנו אפשרות להתקשר.
    וגם חברים של חברים אני לא יכול לסמוך בגלל שיש לי עשרות שוטרים בחברים כי הייתי במגב.
    בקיצור אני יורד ממנו רק שאני ישמע על משהו שקנה ממשהו אני אני יצור קשר עם הסוחר פנים מול פנים

8. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    תשמע סטלנים מזהים אחד את השני מקילומטרים... בצבא רואים את זה הכי טוב, הסמים הם כאילו נושא שדי מפחדים לדבר עליו עם חיילים אחרים שלא מכירים או שמכירים ויודעים שהם סאחים, כולם מפחדים להסתבך אין אחד שלו. אבל ברגע שאתה פוגש חייל שנראה רגיל לגמרי אבל אחרי שהוא מוציא מהפה שניים שלושה משפטים אתה ישר קולט עליו שהבחור לעניין!
    תתחיל להתחבר עם אנשים באזור שלך לאט לאט תראה על מי אתה סומך ותאתר את הסטלן הנחמד בקירבתך ;)

9. canaman

canaman חבר חדש

לייקים:
    0
    אני שנה באילת ולפני כמה שבועות היתה הפעם הראשונה שקניתי מסוחר אני חדש בנושא הזה. בגלל זה גם הביאו לי חום יבש רצח אבל לעט לעט אני יכנס לעניין ממי כדאי להביא ולמי להתחבר בנתיים אני מנסה איזה כיוון מהעבודה שלי.

10. da_vinci

da_vinci חבר חדש

לייקים:
    1
    תבינו אין לשוטרים מה לחפש מישהו שמחפש כמה גרמים הם מחפשים סוחרים עם מישהו מציע למכור לך זה סתם אחד עם חומר חרא בטח שמחפש להעיף לפראיירים
    סוחר רציני לא יחפש אנשים בסיקרט..
    ועם זה מישהו שרוצה לקנות ממך כמות גדולה יותר סיכוי שהוא סמויי

11. sektub

sektub חבר חדש

לייקים:
    1
  12. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    בדיוק אחי. לא כדאי בכלל להסתכן.

13. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
  14. sektub

sektub חבר חדש

לייקים:
    1
    חרטהה רציני??

15. canaman

canaman חבר חדש

לייקים:
    0
    הלוואי המשטרה היתה מחפשת רק סוחרים ולא רק משתמשים ככה היה נחמד יותר להסתובב ברחוב בלי חשש שאיזה מתלהב יעכב אותך.
    Ak מה נסגר בסוף אתה תועמד לדין איך זה הולך?

16. sektub

sektub חבר חדש

לייקים:
    1
    Ak אם זה אתה איך מכרתה לבן אדם חשוד בפייסבוק? איך לא ידעתה שזה סמוי?

17. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    למה ששוטר יתחזה לסמוי וימכור לך סמים ?

18. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    כבר קיבלתי העמדה לדין... עוד שבועיים יש לי דיון מודה לא מודה ועוד איזה חודשיים אולי שלוש גזר דין יכול להיות גם יותר יכול להיות גם פחות
    לבנתיים אני בבית :p

19. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    אין איזה משהו בחוק שאומר שזה נקרא "שידול" ואסור לעשות את זה?

20. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    "שידול" תקף רק במקרה בו השוטר מוכר לך ובעצם מביא לך את החומר שמפליל אותך. במקרה בו אתה זה שמוכר לשוטר החומר המפליל היה שייך לך והלכה למעשה היית פושע גם לפני שפגשת בשוטר, מה שאומר שהוא לא שידל אותך לשום דבר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!